Лабораторний практикум із комп’ютерної електроніки для студентів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

комп’ютерна електроніка, навчально-лабораторний стенд, концепція викладання, система наскрізної підготовки фахівців, програмне забезпечення, комп’ютерне моделювання, computer electronics, teaching concept, end-to-end training system, software, computer simulation, laboratory stand, компьютерная электроника, концепция преподавания, система сквозной подготовки специалистов, программное обеспечение, компьютерное моделирование, учебно-лабораторный стенд

Бойко, Т. В. Лабораторний практикум із комп’ютерної електроніки для студентів спеціальності «Aвтоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» / Бойко Т. В., Шахновський А. М., Складанний Д. М. // Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку – КМХТ-2020 : збірник наукових статей Восьмої Міжнародної науково-практичної конференції, 19-22 травня 2020 року, м. Київ. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – С. 412-418. – Бібліогр.: 8 назв.