В навчальному посібнику наведені теоретичні матеріали та рекомендації щодо виконання розрахункової роботи Підвищення ефективності циклів ПТУ до дисципліни «Технологія виробництва електричної енергії» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньо-професійної програми «Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів». В розрахунковій роботі студенти визначають ефективність роботи ПТУ, які працюють за циклом Ренкіна та регенеративним циклом з проміжним перегрівом пари. Наведена послідовність виконання розрахункової роботи, індивідуальні завдання та додаткові матеріали для її виконання. Посібник орієнтовано на студентів першого рівня вищої освіти (бакалавр) спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Технологія виробництва електричної енергії. Підвищення ефективності циклів паротурбінних установок. Рекомендації до виконання розрахункової роботи [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра за освіт. програмою «Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів» спец. 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. В. Дубровська, В. І. Шкляр, І. Ю. Білоус. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,69 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 41 с. – Назва з екрана.