Інтелектуальна власність та патентознавство

Викладено основи інтелектуальної власності та патентознавства. Висвітлені питання, пов’язані з охороною об’єктів авторського права та суміжних прав, а також промислової власності, зокрема винаходів і корисних моделей. Розглянуто основні відомості про міжнародну співпрацю у сфері охорони інтелектуальної власності, ліцензування й передачу технологій, оформлення авторських договорів, патентну інформацію й документацію, а також патентні дослідження. Для студентів закладів вищої освіти, які навчаються за програмою підготовки магістрів за технічними спеціальностями, та учнів закладів середньої освіти, які займаються науковою та проєктно-конструкторською роботою, а також їхніх наукових і педагогічних керівників.

авторське право, право промислової власності, винаходи й корисні моделі, патентний пошук, copyright, the right of industrial property, inventions and utility models, patent search

Мікульонок, І. О. Інтелектуальна власність та патентознавство [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня магістра за технічними спеціальностями / І. О. Мікульонок ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – 4-тє вид., переробл. та доп. – Електронні текстові дані (1 файл: 4,02 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 236 с. – Назва з екрана.