Електротехніка з основами промислової електроніки

Фундаментальний підручник з курсу "Електротехніка. Основи промислової електроніки", підготовлений для викладання цього предмету у середніх учбових закладах (коледжі, технікуми і т.і.). Разом з тим, підручник буде корисний для вищих учбових закладів для здобувачів вищої освіти не електротехнічних спеціальностей. Проілюстрований багатьма оригінальними рисунками, оснащений контрольними запитаннями для закріплення знань з цього предмету.

Допущено Міністерством освіти і науки України (Лист МОНУ №1/11-2220 від 23.08.2000 р.)

Гуржій, А. М. Електротехніка з основами промислової електроніки [Електронний ресурс] : підруч. для учнів проф.- техн.. навч. закладів / А. М. Гуржій, А. М.Сільвестров, Н. І. Поворознюк. – Електронні текстові дані (1 файл: 13,3 Мбайт). – Київ : Форум, 2002. – 382 с. – Назва з екрана.