інформаційна сфера, видавничо-поліграфічна галузь, наукова школа, прикладні та фундаментальні дослідження, information sphere, publishing and printing industry, scientific school, applied and fundamental research, информационная сфера, издательско-полиграфическая отрасль, научная школа, прикладные и фундаментальные исследования

Швайка Л. А. Інформаційна сфера: становлення та розвиток економічних досліджень видавничо-поліграфічної галузі України (до постановки питання) / Л. А. Швайка, О. В. Мельников, Е. П. Семенюк // Технологія і техніка друкарства : збірник наукових праць. – 2017. – Вип. 2(56). – С. 77–102. – Бібліогр.: 36 назв.