Ескіз недоступний

Комплекс навчально-методичного забезпечення містить розширені плани лекцій, плани семінарських і практичних занять, завдання для самостійної роботи, питання для підсумкового і поточного контролю. Видання має на меті ознайомити студента зі змістом і структурою навчальної дисципліни, допомогти студенту здобути навички вивчення і роз'яснення основних юридичних термінів, пов'язаних із судовою та правоохоронною діяльністю, навчити студентів правильно їх використовувати, розуміти їх зміст.

суд, судова система, судова влада, правоохоронні органи

Судові та правоохоронні органи України: комплекс навчально-методичного забезпечення навчальної дисципліни [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 081 «Право», спеціалізацій: «Господарське та адміністративне право і процес», «Інформаційне право та право інтелектуальної власності» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. І. В. Костенко. – Електронні текстові дані (1 файл: 540 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018. – 213 с. – Назва з екрана.