Електроди для фотоелектрохімічної паливної комірки

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

У роботі досліджені характеристики матеріалів для напівпровідникових, водень сорбуючих та кисневих електродів для використання у якості електродів фотоелектрохімічної комірки. Ці матеріали досліджені у фотоелектрохімічній паливній комірці з модифікованим CdSe/ZnSe фотоелектродом та системою МН/повітряний електрод.

фотоелектрохімічна паливна комірка, сонячне випромінювання, водень, photoelectrochemical fuel cell, solar illumination, hydrogen

Електроди для фотоелектрохімічної паливної комірки / І. А. Русецький, Л. Г. Щербакова, М. О. Данилов, С. С. Фоманюк, В. О. Смілик, Г. Я. Колбасов, Ю. М. Солонін // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 228-232.