координати, центр кола, площа, периметр, залежність, параметризація, координаты, центр окружности, площадь, периметр, зависимость, параметризация, coordinates, center of circle, area, perimeter, dependence, parametrization

Розв'язання задач нарисної геометрії методом заміни площин проекцій за допомогою інструментів AutoCAD / Т. М. Надкернична, О. О. Лебедєва, Г. І. Старченко, А. В. Бутко // Матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об'єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених», м. Київ. – Київ : ДІЯ, 2015. – Випуск 4. – С. 169-171. – Бібліогр.: 2 назви.