Лабораторний практикум призначено для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Він допоможе набути компетентностей щодо практичного визначення основних параметрів лабораторних зразків ударно-хвильових пристроїв з мехатронним керуванням програмуванням в системі MathCAD та мовою С#. У практикумі наведено необхідні теоретичні відомості для підготовки до кожної лабораторної роботи та покрокова інструкція до їх виконання. Перелік запитань до самопідготовки після кожної роботи допоможе підготуватися до її здачі. Представлені шаблони протоколів лабораторних робіт та текстів програм дозволять студентам швидко та якісно оформити роботи. У вступі наведені загальні правила написання висновків. Видання може використовуватися студентами будь-яких електромеханічних спеціальностей.

моделювання

Сліденко, В. М. Математичне моделювання та ідентифікація електромеханічних систем. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітня програма «Електромеханічні та мехатронні системи енергоємних виробництв» / В. М. Сліденко, В. О. Поліщук ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,8 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 60 с. – Назва з екрана.