Алгоритми та структури даних. Навчальний посібник

2022-12-01

Посібник «Алгоритми та структури даних: Навчальний посібник» призначений для здобувачів ступеня бакалавра освітньопрофесійної програми "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем" за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології". У посібнику приділено увагу питанням рекурсії, роботі з нестандартними масивами, сортуванню та пошуку; роботі з абстрактними структурами даних типу списків, стеків та черг; роботі з деревами та хешуванням. У посібнику наведено велику кількість готових алгоритмів і програм на мові С, а також, завдань для самостійної роботи студента, що полегшує засвоєння матеріала. Посібник буде також корисним для програмістів-початківців, студентів, які вивчають комп'ютерні науки, так і для всіх, хто працює з обчислювальною технікою і бажає зрозуміти, як створювати високоефективні алгоритми.

алгоритм, сортування, рекурсія, масив, зв'язний список, стек, черга, дерево, бінарне дерево, файл, пошук, хешування

Алгоритми та структури даних. Навчальний посібник [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою"Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кіберенергетичних систем" спеціальності 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології", освітньопрофесійною програмою / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; Ю. Є. Грудзинський. - Електронні текстові дані (1 файл: 4.72 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. - 215 с. - Назва з екрана.