Ескіз недоступний

Автори

В методичних вказівках викладені поради щодо правил оформлення дипломних проектів (робіт) згідно вимогам існуючих стандартів та загально прийнятих положень. Враховуючи відмінність напряму і змісту між дипломними роботами та дипломними проектами, нижче наведені як загальні для них правила оформлення, так і такі, що відрізняються.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

дипломна робота, дипломний проект

Методичні вказівки до виконання дипломних проектів (робіт) для студентів напряму підготовки 6.050702 «Електромеханіка», спеціальності «Електричні машини та апарати» [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. Ф. Шинкаренко, О. М. Давидов. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,62 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.