Проектування верстатних систем гнучкого виробництва

Ескіз недоступний

Викладено методи автоматизованого проектування верстатних систем багатономенклатурного машинобудівного виробництва - ділянок, гнучких виробничих систем, переналагоджуваних технологічних ліній. В якості основи проектування приймаються технологічні процеси обробки. У комплекс питань проектування включені аналіз виробництва, розробка базових груп технологічних процесів, вибір складу основного і допоміжного обладнання технологічного оснащення. Запропоновано способи оптимізації техніко-економічних показників. Розрахована на студентів та може бути корисна працівникам машинобудівних підприємств.

багатономенклатурне виробництво, верстатні системи, гнучкі автоматизовані виробництва

Пуховський, Є. С. Проектування верстатних систем гнучкого виробництва [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» / Є. С. Пуховський ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл 8,3 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 252 с. – Назва з екрана.