Навчальний посібник призначено для студентів навчально-наукового інституту атомної та теплової енергетики за спеціальністю 143 «Атомна енергетика» освітньо-професійної програми «Атомні електричні станції» за спеціальністю 142 «Енергетичне машинобудування» освітньо-професійної програми «Інженерія і комп’ютерні технології теплоенергетичних систем». Метою практичних робіт є оволодіння методиками розрахунків активності іонізуючих речовин, поняттям розрахунку періоду напіврозпаду радіоактивних речовин, розрахунок системних та несистемних одиниць виміру характеристик активності та поглинання іонізуючого випромінювання. В роботі надані задачі для розрахунку індивідуального захисту та захисту енергетичного обладнання від іонізуючого випромінювання.

радіаційна безпека

Бондар, Б. М. Радіаційна безпека і дозиметричний контроль. Навчальний посібник для виконання практичних робіт [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавр за спеціальністю 143 «Атомна енергетика» освітньо-професійної програми «Атомні електричні станції» за спеціальністю 142 «Енергетичне машинобудування» освітньо-професійної програми «Інженерія і комп’ютерні технології теплоенергетичних систем» / Б. М.Бондар, Є. В. Новаківський ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 611 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 30 с. – Назва з екрана.