Архітектурна акустика. Лабораторний практикум

2023-06

Навчальний посібник містить методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з архітектурної акустики, а саме дослідження акустичних характеристик звукових сигналів в умовах приміщення та акустичних параметрів самих приміщень. Посібник надає можливість студентам отримати знання щодо особливостей дослідження акустичних параметрів приміщень та акустичних характеристик звукових сигналів, щодо вимірювальних засобів та послідовності вимірювання акустичних параметрів, а самі роботи отримати практичні навички вимірювання акустичних характеристик звукових сигналів та акустичних умов та акустичного облаштування приміщень. В посібнику наведені загальні заходи безпеки під час виконання робіт, зазначені прилади та обладнання та наведено безпосередньо порядок й рекомендації щодо виконання лабораторних робіт з дослідження акустичних характеристик звукових сигналів та приміщень. В кожній роботі наведені вимоги до формування звіту про виконання роботи, а також перелік контрольних питань для самоперевірки. Навчальний посібник призначено для здобувачів ступеня бакалавра за освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації», «Електронні системи мультимедіа та інтернету речей» спеціальністю 171 «Електроніка». Буде також корисним студентам, аспірантам та фахівцям, які спеціалізуються на акустиці, зокрема для здобувачів напрямку звукорежисура, та широкому колу читачів, яких цікавлять акустичні умови приміщень, та оцінюванням якості звуковідтворення в приміщеннях.

звук, звуковий сигнал, акустика, акустичні умови, слух, реверберація, звукопоглинання, звукоізоляція, акустичний рівень, вимірювання

Архітектурна акустика. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра за освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації», «Електронні системи мультимедіа та засоби інтернету речей» спеціальності 171 «Електроніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; укладачі: О. П. Гребінь, С. А. Луньова, Н. Ф. Левенець. - Електронні текстові дані (1 файл: 4.48 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. - 78 с. - Назва з екрана.