Institute of Special Communication and Information Protection of National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Обґрунтовано модель процесу групового пошуку дефектів при ремонті спеціальної техніки зв'язку екіпажем апаратної зв'язку та технічного забезпечення в польових умовах для досягнення необхідних значень показника якості роботи ремонтних органів, комплексно досліджені різні види групового пошуку з кількісною оцінкою ефективності їх використання.

Романенко, В. Графоаналітична модель процесу групового пошуку дефектів при ремонті техніки спеціального зв’язку / Романенко В. П. // Information Technology and Security. – 2012. – Vol. 1, Iss. 1 (1). – Pp. 53–61. – Bibliogr.: 5 ref.