КПІ ім.Ігоря Сікорського

Метою навчального посібника є формування у студентів знань і умінь, що необхідні для використання програмного комплексу проектування SolidWorks. Навчальний посібник призначено для студентів технічних спеціальностей. В даному посібнику викладено комп’ютерний практикум присвячений виконанню графічної роботи в середовищі програмного комплексу проектування SolidWorks. Розглянуто послідовність, методику та приклади виконання завдань розрахунково-графічної роботи, наведено вимоги щодо оформлення протоколу готової роботи та процесу їх захисту. Наведені в навчальному посібнику матеріали будуть корисними при виконанні розрахункових робіт, курсовому та дипломному проектуванні студентами спеціальності 144 "Теплоенергетика".

SolidWorks, 3D модель

Створення 3D моделей в середовищі SolidWorks. Розрахунково-графічна робота з дисципліни «Системи автоматизованого проектування» [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Д. В. Риндюк, В. А. Пешко. – Електронні текстові данні (1 файл: 10,26 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 62 с. – Назва з екрана.