Електротехніка та основи електроніки. Розділ «Електричні та магнітні кола»

Ескіз недоступний

Автори

В методичних вказівках є методична допомога до виконання контрольних робіт, які повинні сприяти кращому засвоєнню теоретичного матеріалу дисципліни. Завдання до виконання контрольних робіт поєднують основні розділи дисципліни: електричні кола, електричні машини та основи електроніки. Подані приклади розв’язання задач.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

електротехніка, основи електроніки, магнітні кола, електричні кола, Mathcad

Електротехніка та основи електроніки. Розділ «Електричні та магнітні кола» [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання контрольних робіт для студентів напряму підготовки 6.090501 «Теплоенергетика» заочної форми навчання / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. В. Піксотов, М. Є. Кучеренко, О. М. Скринник, Д. К. Зіменков. – Електронні текстові дані (1 файл: 687 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.