Освітня програма. Динаміка і міцність машин

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені ІгоряСікорського» - найбільший вищий навчальний заклад України, один із найстаріших і найбільших технічних університетів світу, заснований у 1898 р. В цьому році КПІ відзначатиме 125–річчя заснування. Механіко-машинобудівний факультет, а нині - Навчально-науковий Механіко-машинобудівний інститут заснований одночасно з КПІ.

Діяльність фахівців з міцності забезпечує безвідмовну і тривалу експлуатацію виробів і втілюється при проведенні проектних робіт, виконанні експериментальних досліджень і обстежень конструкцій, створенні математичних моделей для комп'ютерного прогнозування роботи машин, обладнання та різноманітних зразків техніки в процесі експлуатації