Практическое использование компьютерных технологий математического моделирования и оптимизации химико-технологических процессов и систем в учебном процессе Санкт-Петербургского технологического института / В. А. Холоднов, А. Г. Хайдаров, В. Г. Хайдаров, Р. Ю. Кулишенко, Д. А. Краснобородько // Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку – КМХТ-2012 : збірник наукових статей Третьої міжнародної науково-практичної конференції, 10-12 травня 2012 року, м. Київ, м. Рубіжне. – Київ : НТУУ «КПІ», 2012. – С. 252-253. – Бібліогр.: 13 назв.