Споживачі електричної енергії

Ескіз недоступний

Автори

Методичні вказівки дозволять студентам самостійно готувати звіти до лабораторних робіт, а також самостійно вивчати споживачі електричної енергії, які там запропоновані. Це дозволить економно використовувати аудиторний час для бесід з студентами по захисту робіт, а також прищепить студентам навички самостійної роботи.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

електрична енергія, споживачі електричної енергії, світло, пульсація світла

Споживачі електричної енергії [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів напряму підготовки 6.050601– «Теплоенергетика» спеціальностей «Електротехнічні системи електроспоживання», «Енергетичний менеджмент» / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. І. Соловей, А. В. Чернявський, Ю. М. Харитоненкова, А. Б. Репік. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,51 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.