Моделювання електромеханічних систем. Практикум

Дисципліна «Моделювання електромеханічних систем» належить до дисциплін інноваційного циклу, тому організація практичної та самостійної роботи орієнтована на використання сучасних інноваційних технологій навчання, що має на меті поглиблення, узагальнення та закріплення знань, які студенти одержують у процесі вивчення дисципліни. Мета практичних занять полягає у поглибленому засвоєнні теоретичного матеріалу та набутті практичних навичок самостійного розв’язання пошукових задач інноваційного спрямування з використанням системної методології генетичного аналізу, структурного передбачення і спрямованого синтезу нових структурних різновидів ЕМ за відомим об’єктом-прототипом або заданою функцією цілі. Самостійна робота студента є невід’ємною складовою освітнього процесу в технічному університеті дослідницького типу, яка передбачає виконання запланованих завдань студентом під методичним керівництвом викладача, але без його безпосередньої участі. Видання призначене здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», спеціалізації «Електричні машини і апарати».

моделювання електромеханічних систем, задачі з моделювання

Моделювання електромеханічних систем. Практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітньої програми «Електричні машини і апарати» / В. Ф. Шинкаренко, А. А. Шиманська, В. В. Котлярова ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 1.69 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – 57 с. – Назва з екрана.