Моделювання та аналіз цифрових схем

У підручнику розглянуто широкий круг питань, пов’язаних з вивченням, проектуванням, аналізом, моделюванням і використанням елементів та вузлів цифрових та імпульсних пристроїв за допомогою програми NI Multisim. Посібник призначений для студентів технічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

цифрові пристрої, імпульсні пристрої, програма NI Multisim, аналіз

Моделювання та аналіз цифрових схем [Електронний ресурс] : підручник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 123 «Комп’ютерна інженерія» / Є. З. Маланчук, В. В. Макаренко, В. М. Співак, Г. Г. Власюк, А. В. Рудик ; М-во освіти і науки України, Нац. ун-т водного господарства та природокористування. – Електронні текстові дані (1 файл: 8,82 Мбайт). – Рівне : НУВГП, 2018. – 463 с. – Назва з екрана.