Використання двигуна стірлінга для малопотужних споживачів електроенергії

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Проблема зменшення запасів нафти змушує шукати альтернативні види палива. Такими паливами можуть бути: кам’яне вугілля, природний та інші гази. Але виникає проблема їх використання для двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ), тому що більшість цих палив незручні або непридатні для них. З цієї точки зору варті уваги двигуни Стірлінга, які можуть використовувати будь-яке джерело теплоти. Широке використання теплових двигунів такого типу спроможне зробити значний внесок до забезпечення енергонезалежності України, що наразі є актуальним питанням.

двигун Стірлінга, Stirling engine, малопотужні споживачі електроенергії, low power consumers

Тітов, А. А. Використання двигуна стірлінга для малопотужних споживачів електроенергії / А. А. Тітов // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 248-250.