Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Наведено алгоритми ШІМ мікроконтролерів dspic Microchip, запропоновано алгоритм керування гібридним інвертором із автоматичним переключенням з мережевого на автономний режим, блок-схему програми із одночасним забезпеченням режиму MPPT PV панелей у системі енергетичної комірки, наведено фото діючого макету гібридного інвертора, що може працювати як в автономному режимі, так і на електричну мережу.

гібридний інвертор, алгоритм, блок-схема, програма, мікроконтролер, енергетична комірка, фотоелектрична панель, відновлювані джерела енергії, hybrid inverter, algorithm, flowchart, program, microcontroller, power cell, photoelectric panel, renewable energy sources

Волков, І. В. Алгорит керування гібридни інверторо енергетичної коірки для відновлюваних дерел енергії / І. В. Волков, В. О. Войтех // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 161-166.