Охорона праці та цивільний захист. Практикум

КПІ ім.Ігоря Сікорського

Навчальний посібник - це посібник, що містить 14 практичних робіт, які охоплюють всі розділи дисципліни «Охорона праці та цивільний захист», в якому надано методичні вказівки з необхідною теоретичною інформацію, завданнями, ходом виконання та поясненнями щодо оформлення та презентації результатів. Навчальний посібник призначений для підготовки студентів бакалаврів спеціальностей 151 «Автоматизація та комп'ютерно інтегровані технології», 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» приладобудівного факультету.

охорона праці, цивільний захист, безпека життєдіяльності

Охорона праці та цивільний захист. Практикум [Електронне видання] для здобувачів ступеня бакалавра спеціальностей 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» приладобудівного факультету [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів бакалаврів спеціальностей 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», 152 «Метрологія та інформаційновимірювальна техніка» приладобудівного факультету / КПІ ім.Ігоря Сікорського ; уклад. Н. Ф. Качинська. - Електронне видання (1 файл 4,35 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. - 282 с. - Назва з екрана.