Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Показано результати взаємовпливу відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) та електроенергетичних систем (ЕЕС). Розглянуто засоби компенсації нерівномірності генерування електроенергії фотоелектричних станцій.

відновлювальні джерела енергії, електроенергетична система, взаємовплив, втрати, надійність, якість, renewable energy sources, electric power system, interaction, losses, reliability, quality

Лежнюк, П. Д. Взаємовплив відновлюваних джерел енергії і електроенергетичних систем та підвищення їх енергоефективності / П. Д. Лежнюк, О. А. Ковальчук // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXIII міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 19-20 травня 2022 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. — Київ, 2022. — С. 29-30.