Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Представлено результати розробки мембранноелектродних блоків для воднево-повітряних паливних елементів і розглянуті шляхи їх вдосконалення.

мембранно-електродний блок, воднево-повітряний паливний елемент, membrane-electrode assembly, hydrogenair fuel cell

Мембранно-електродний блок для воднево-повітряного паливного элемента з протон-обмінною мембраною / Ю. К. Пірський, Ф. Д. Манілевич, Т. М. Панчишин, Я. В. Колосовський // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 224-227.