Екологія людини. Частина І. Радіоекологія

У навчальному посібнику розглянуті питання, пов’язані з елементами ядерної хімії в радіології, інформація про радіоактивні джерела навколишнього природного середовища, вплив випромінювання на речовину та біоту, деякі нормативні матеріали. Розглянуті учбові матеріали полегшать самостійну роботу студентів в розумінні та подальшому вивченні проблем радіоекології. Посібник призначений для студентів-здобувачів ступеня бакалавра, які навчаються за спеціальністю 101 «Екологія».

радіоактивність, радіонукліди, радіоактивне випромінювання, ядерна реакція, період напіврозпаду, ізотоп

Екологія людини. Частина І. Радіоекологія [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за спеціальністю 101 «Екологія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. : В. О. Овсянкіна, Т. В. Крисенко, Ю. В. Носачова, О. В. Глушко. – Електронні текстові дані (1 файл: 920 КБ). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 60 с. – Назва з екрана.