Методичні рекомендації призначені для виконання та оформлення розрахункової роботи з освітнього компоненту "Мас-спектроскопія органічних речовин" для здобуття ступеня бакалавра студентами кафедри органічної хімії та технології органічних речовин хіміко-технологічного факультету, денної форми навчання Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського". Реєстр. № НП Обсяг 1 авт. арк. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проспект Перемоги, 37, м. Київ, 03056 https://kpi.ua Свідоцтво про внесення до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції ДК № 5354 від 25.05.2017 р. КПІ.

Клімко, Ю. Є. Методичні рекомендації призначені до виконання та оформлення розрахункової роботи з освітнього компоненту "Мас-спектроскопія органічних речовин" [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Хімічна технологія органічних речовин» спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія" / Клімко Ю. Є., Кощій І. В., Левандовський І. А., Василькевич О. І. ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 2 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 70 с. – Назва з екрана.