Суттєвий внесок у дослідження історії церкви в Україні (Рецензія на монографію к. і. н., доцента кафедри історії факультету соціології і права НТУУ «КПІ» Хитровської Ю. В. «Участь християнських конфесій у суспільно-політичному житті Правобережної України наприкінці XVIII — на початку ХХ століття». — К. : Видавництво Європейського університету, 2011. — 472 с.)

Політехніка

Казьмирчук Г. Д. Суттєвий внесок у дослідження історії церкви в Україні (Рецензія на монографію к. і. н., доцента кафедри історії факультету соціології і права НТУУ «КПІ» Хитровської Ю. В. «Участь християнських конфесій у суспільно-політичному житті Правобережної України наприкінці XVIII — на початку ХХ століття». – К. : Видавництво Європейського університету, 2011. – 472 с.) / Г. Д. Казьмирчук // Сторінки історії : збірник наукових праць. – 2012. – Вип. 33. – С. 239–242.