Акустичні прилади та системи - 1. Лабораторний практикум

2021-05-13

Посібник містить теоретичні відомості та методичні вказівки до виконання лабораторних робіт, присвячених моделюванню роботи та встановленню взаємозв’язків параметрів блоків, побудованих на базі основних застосовуваних у техніці вимірювання схем – імпульсної, фазової та частотної. Запропоновані лабораторні роботи виконуються з використанням програми комп'ютерного моделювання Simulink 10.1, що працює на базі програми MATLAB 2020а, та дозволяє досліджувати та моделювати фізичні процеси, що протікають в електронних складових досліджуваних систем, так і у навколишньому середовищі та їх взаємодію між собою. Посібник призначений для використання під час дистанційного навчання, матеріали, наведені в ньому можуть використовуватись для самостійної роботи студентів під час вивчення дисципліни, а також під час розробки та тестування електронних приладів або їх вузлів.

Simulink 10.1, MATLAB 2020а

Акустичні прилади та системи - 1. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 171 «Електроніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. І. Дрозденко, Д. В. Паренюк. – Електронні текстові данні (1 файл: 3,75 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 75 с. – Назва з екрана.