Фізика-1. Загальна фізика 1. Лабораторний практикум

2021-10

У лабораторному практикумі представлені теоретичні відомості, опис лабораторної роботи з теми «Дослідження пружних властивостей твердих тіл та біологічних об’єктів», що викладається для майбутніх фахівців за спеціальністю «Інформаційні системи та технології», наведені методичні вказівки до виконання цієї роботи, містяться контрольні питання для самостійної роботи та підготовки до модульного контролю. Посібник призначений для студентів, які навчаються у закладах вищої освіти і вивчають нормативну навчальну дисципліну «загальна фізика» з циклу математичної та природничо-наукової підготовки за спеціальністю «Інформаційні системи та технології». Посібник може бути корисним для науково-педагогічних працівників, які викладають курс фізики, під час планування та підготовки завдань до лабораторних робіт та модульних контрольних робіт з навчальної дисципліни «Фізика-1. Загальна Фізика 1».

Якуніна, Н. О. Фізика-1. Загальна фізика 1. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Інформаційні системи та технології» / Н. О. Якуніна, О. В. Дімарова ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 698,38 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 15 с. – Назва з екрана.