Дизайн цифрових та аналогових схем. Частина 2. Комп’ютерний практикум

2023-06

Навчальний посібник містить 8 комп’ютерних практикумів з дисципліни «Дизайн цифрових та аналогових схем. Частина 2», які передбачають можливість самостійного виконання завдань у разі змішаного чи дистанційного режиму навчання та відсутності можливості відвідувати лабораторію. Даний посібник призначений для студентів денної та заочної форми навчання радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, які навчаються за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка або 172 Електронні комунікації та радіотехніка та освітньою програмою «Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки».

АЦП, ЦАП, LTspice, Go Configure Software Hub

Адаменко, В. О. Дизайн цифрових та аналогових схем. Частина 2. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка / В. О. Адаменко, Н. О. Лащевська, І. М. Кирпатенко ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. — Електронні текстові дані (1 файл: 1 МБайт). — Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. — 44 с. — Назва з екрана.