Фізичні основи електроніки. Домашня контрольна робота

При підготовці бакалаврів за спеціальністю 171 «Електроніка», освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації» та «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей» однією з нормативних дисциплін циклу професійної підготовки є «Фізичні основи електроніки». Індивідуальним семестровим завданням даного курсу є домашня контрольна робота. Її мета – отримання студентами навичок розрахунку найпростіших випрямних схем, а також динамічного режиму і h-параметрів біполярного транзистора, включеного по схемі зі спільним емітером. Задачі, запропоновані для виконання в контрольній роботі, повинні допомогти студенту в оволодінні термінологією, основними положеннями розділу "Напівпровідникові прилади", надати досвід у вирішенні найпростіших інженерних завдань, які зможуть бути корисними в процесі навчання, у практичній діяльності та наукових дослідженнях за фахом.

Фізичні основи електроніки. Домашня контрольна робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 171 «Електроніка», освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації» та «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: К. С. Дрозденко, О. І. Дрозденко, Д. В. Паренюк. – Електронні текстові данні (1 файл: 915 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 29 с. – Назва з екрана.