Вступ до спеціальності. Соціальна робота. Модуль 2. Навчальний посібник

У навчальному посібнику розкрито сутність і значення професійної діяльності соціального працівника, його функції, особистісно-професійні якості, подається професійний портрет фахівця, розкрито основні етапи професійного зростання та компетентнісні виміри майбутньої професії. Зміст посібника відповідає освітньо-професійній програмі підготовки фахівців за напрямом 1301 «Соціальне забезпечення» та вимогам Державного галузевого стандарту освіти для спеціальності 6.130102 «Соціальна робота». Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів – майбутніх соціальних працівників, викладачів, а також для аспірантів та практиків.

Тимошенко, Н. Є. Вступ до спеціальності. Соціальна робота. Модуль 2. Навчальний посібник [Електронний ресурс] / Н. Є. Тимошенко ; Київський університет імені Бориса Грінченка. - Електронні текстові дані (1 файл: 3,84 Мбайт). - Київ : Київський університет імені Бориса Грінченка, 2014. - 264 с. - Назва з екрана.