Іконографія. Конспект лекцій

Автори

Оляніна, Світлана Валеріївна

Навчальний посібник відповідає навчальній програмі дисципліни «Іконографія» спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» освітньої програми «Образотворче мистецтво» підготовки студентів Видавничо-поліграфічного інституту. Подано конспект лекцій до тем, які вивчаються протягом курсу. В посібнику викладений матеріал про сюжети і символи християнського мистецтва, базований на ранньохристиянських, візантійських, східно- та західнохристиянських пам’ятках живопису (іконопис, храмові розписи, книжкова мініатюра), скульптури та архітектурного декору, що охоплює період з ІІ до XVIІI ст. Для студентів ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

іконографія, сакральне мистецтво, християнське мистецтво

Іконографія. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. С. В. Оляніна. – Електронні текстові дані (1 файл: 835 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 58 с. – Назва з екрана.