Про розв’язність нелiнiйних еволюцiйних рiвнянь II порядку з некоерцитивними Wλ0-псевдомонотонними відображеннями

dc.contributor.authorЗадоянчук, Ніна Василівна
dc.contributor.authorКасьянов, Павло Олегович
dc.date.accessioned2020-08-25T10:41:24Z
dc.date.available2020-08-25T10:41:24Z
dc.date.issued2008
dc.description.abstractenIn this paper, we consider a class of the second order evolution equations with Wλ0-pseudomonotone maps. Using the Faedo-Galerkin method, the resolvability for a class of evolution equations with nonlinear noncoercive operators, in particular with variation calculus operators, is proved. Furthermore, the uniform priori estimations in Lq(S;V'σ) for derivatives are obtained. The results of the study suggest the perspectives for investigation of wider classes of wave processes with “nonlinear friction” as compared to [12, 13].uk
dc.description.abstractruРассмотрен класс эволюционных уравнений с Wλ0-псевдомонотонными отображениями. При помощи метода Фаэдо–Галеркина доказана разрешимость класса эволюционных уравнений с существенно нелинейными некоэрцитивными операторами, в частности с операторами вариационного исчисления. Получены равномерные априорные оценки в Lq(S;V'σ) на производные приближенных решений. По сравнению с [12, 13] полученные результаты позволяют исследовать принципиально более широкие классы волновых процессов с “нелинейным трением”.uk
dc.description.abstractukРозглядається клас еволюційних рівнянь ІІ порядку з Wλ0-псевдомонотонними відображеннями. Методом Фаедо–Гальоркіна доведено розв'язність для класу еволюційних рівнянь з суттєво нелінійними некоерцитивними операторами, зокрема з операторами варіаційного числення. Одержано рівномірні апріорні оцінки в Lq(S;V'σ) на похідні наближених розв'язків. В порівнянні з [12, 13] одержані результати дають можливість досліджувати принципово ширші класи хвильових процесів з “нелінійним тертям”.uk
dc.format.pagerangeС. 142-149uk
dc.identifier.citationЗадоянчук, Н. В. Про розв’язність нелiнiйних еволюцiйних рiвнянь II порядку з некоерцитивними Wλ0-псевдомонотонними відображеннями / Н. В. Задоянчук, П. О. Касьянов // Наукові вісті НТУУ «КПІ» : науково-технічний журнал. – 2008. – № 3(59). – С. 142–149. – Бібліогр.: 16 назв.uk
dc.identifier.urihttps://ela.kpi.ua/handle/123456789/35794
dc.language.isoukuk
dc.publisherНТУУ «КПІ»uk
dc.publisher.placeКиївuk
dc.sourceНаукові вісті НТУУ «КПІ» : науково-технічний журнал, 2008, № 3(59)uk
dc.subject.udc517.9uk
dc.titleПро розв’язність нелiнiйних еволюцiйних рiвнянь II порядку з некоерцитивними Wλ0-псевдомонотонними відображеннямиuk
dc.title.alternativeOn solvability for the second order nonlinear evolution equations with noncoercive Wλ0-pseudomonotone mapsuk
dc.title.alternativeО разрешимости нелинейных эволюционных уравнений II порядка с некоэрцитивными Wλ0-псевдомонотонными отображениямиuk
dc.typeArticleuk

Файли

Контейнер файлів
Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Ескіз
Назва:
2008-3-18.pdf
Розмір:
266.43 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Опис:
Ліцензійна угода
Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Ескіз недоступний
Назва:
license.txt
Розмір:
9.06 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: