Про філософів, учених, винахідників

2020-05

У книзі зібрано науково-популярні статті, присвячені видатним філософам (Аристотелю, Ф. Бекону, Г. В. Лейбніцу), ученим (Г. Галілею, І. Ньютону, Дж. Дальтону, Д. І. Менделєєву та ін.), інженерам-винахідникам (Дж. Ватту, творцям маятникових годинників). Статті публікувалися в газеті "Київський політехнік" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" у 2006-2019 рр. Для широкого кола читачів.

історія філософії, історія фізики, історія хімії, історія техніки, history of philosophy, history of physics, history of chemistry, history of technology, история философии, история физики, история химии, история техники

Ігнатович, В. Про філософів, учених, винахідників [Електронний ресурс] : науково-популярне видання / Володимир Ігнатович ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл : 7,7 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 128 с. : іл. – (Бібліотечка газети «Київський політехнік»). – Назва з екрана.