Роботу присвячено дослiдженню методiв рентгенографiчного дослiдження внутрiшньої структури некристалiчних об’єктiв, а саме аналiзу теоретичних основ для опису процесу заломлення рентгенiвського випромiнення у таких об’єктах. Також вiдтворюється порiвняння рiзних схем та моделей, що дають можливiсть усунути недолiки та покращити iснуючi методи дiагностики некристалiчних об’єктiв.

рентгенiвське випромiнювання, заломлення, кристалiчна гратка, детектор

Кобзар, О. В. Фазоконтрастна рентгенiвська радiографiя слабопоглинаючих некристалiчних об’єктiв / О. В. Кобзар, А. А. Катасонов, В. В. Лiзунов // XIX Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики» (Україна, м. Київ, 15 червня 2022 р.) : матеріали конференції. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – С. 59-61. – Бібліогр.: 5 назв.