робочий кресленик деталі, ескіз деталі, нарізь, вал

Інженерна графіка. Робочі кресленики деталей. WORKPIECES ENGINEERING DRAWINGS для самостійної роботи іноземних студентів англійською мовою [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальностей 163 «Біомедична інженерія», 171 «Електроніка», 131 «Прикладна механіка», 134 «Інженерія авіаційних та ракетно-космічних систем» / В. В. Ванін, Г. А. Вірченко, О. М. Воробйов, С. В. Залевський, О. О. Голова, Ю. В. Лазарчук-Воробйова ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,07 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 88 с. – Назва з екрана.