В посібнику викладена послідовність використання програмного комплексу Ansys для моделювання спалювання і транспорту газів, які мають місце в топці котельного агрегату. Метою навчального посібника є формування у студентів знань і умінь розробляти математичні моделі процесів в енергетичному обладнанні з використанням сучасних CAD/CAM/CAE систем, виконувати аналіз результатів та розробляти нові методики розрахунків для проектування енергетичних об’єктів і систем. Посібник може бути корисним для наукових та інженерно-технічних працівників, які займаються дослідженням та розробкою сучасних високоефективних теплообмінних пристроїв, де використовуються умови, характерні для вимушеної конвекції, процесів спалювання палива.

теплообмін, heat exchange, випромінювання, radiation, числове моделювання, numerical simulation, вимушена конвекція, forced convection, пальник, burner

CFD-моделювання згоряння газоподібного палива в топці котельного агрегату. Курсова робота з дисципліни «Комп’ютерне моделювання процесів в енергетичному обладнанні» [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 144 “Теплоенергетика” (освітня програма “Моделювання і комп’ютерні технології в теплофізиці”) та 142 “Енергетичне машинобудування” (освітня програма “Інженерія і комп’ютерні технології теплоенергетичних систем”) / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. О. В. Баранюк. – Електронні текстові дані (1 файл: 6,23 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 52 с. – Назва з екрана.