Методичні вказівки призначені для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» кафедри інформаційних систем та технологій всіх форм навчання. В посібнику наведена методичні рекомендації щодо складання іспиту з дисципліни.

автоматизоване проектування, методичні рекомендації, тестування, верифікація, програмний код

Сучасні технології автоматизованого проектування та верифікації програм. Тестування програмного забезпечення [Електронний ресурс] : методичні вказівки до складання іспиту з дисципліни для студентів Спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Спеціалізації «Інженерія програмного забезпечення комп’ютерних систем» кафедри інформаційних систем та технологій всіх форм навчання / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Я. Ю. Дорогий, О. О. Дорога-Іванюк. – Електронні текстові данні (1 файл: 375,38 КБ). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 21 с. – Назва з екрана.