Електрорадіоматеріали. Лабораторний практикум

Представлені описи лабораторних робіт для студентів 2 курсу (після викладання у курсі фізики електрики і магнетизму), які навчаються за спеціальністю 172 «Електронні комунікації та радіотехніка». Під час виконання робіт студенти зможуть ознайомитися з деякими різновидами електрорадіоматеріалів (провідники, пасивні і активні діелектрики, феро- і феримагнетики) і з певними процесами, що відбуваються у цих матеріалах під дією електромагнітного поля. Крім того, студенти набудуть навичок роботи з апаратурою, що призначена для вимірювань параметрів електрорадіоматеріалів, і ознайомляться з методами цих вимірювань.

радіоелектроніка, матеріали, властивості, параметри

Електрорадіоматеріали. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Ю. В. Непочатих. — Електронні текстові дані (1 файл: 1.25 Мбайт). — Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. — 72 с. — Назва з екрана.