Інститут відновлюваної енергетики НАН України

The article deals with the issues of forecasting the loads of the power system on the basis of artificial neural networks.

load forecast, power system, neural network, прогнозування навантаження, електроенергетична система, штучні нейронні мережі

Bardik, E. I. Short-term forecasting loads of electric power systems with the use of artificial neural networks / E. I. Bardik, Y. S. Koval // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 139-142.