Institute of Special Communication and Information Protection of National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Розглядається задача виявлення комп'ютерних атак на ІТС. Показано, що вона зводиться до вирішення комбінаторних завдань, пов'язаних з розгалуженням вирішальних процесів, з перебором варіантів, число яких швидко зростає при ускладненні системи закономірностей.

Лівенцев, С. Виявлення комп’ютерних атак в інформаційно-телекомунікаційних системах на основі методів індуктивного прогнозування станів / Лівенцев С. П., Сторчак А. С. // Information Technology and Security. – 2012. – Vol. 1, Iss. 1 (1). – Pp. 100–104. – Bibliogr.: 9 ref.