Вдосконалення магнітолевітаційної трубопровідної транспортної системи

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Розглянуто конструкцію, принцип роботи і технічні характеристики магнітолевітаційної трубопровідної транспортної системи, яка назначено для доставки корисного вантажу і космонавтів на орбіту.

магнітна левітація, лінійний тяговий електродвигун, енергозбереження, енергоефективність, безпека експлуатації, magnetic levitation, linear traction motor, energy saving, energy efficiency, operational safety

Вдосконалення магнітолевітаційної трубопровідної транспортної системи / В. Ю. Скосар, С. В. Бурилов, О. С. Ворошилов, С. В. Комаров // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXIII міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 19-20 травня 2022 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. — Київ, 2022. — С. 37-38.