Автори

Представлені вказівки складають учбово-методичну базу для виконання комп'ютерних практикумів з дисципліни «Основи комп'ютерних технологій аналізу та синтезу електричних машин» студентами з напрямку підготовки «електромеханіка». Основною метою комп'ютерних практикумів є оволодіння студентами необхідними базовими знаннями найсучасніших систем математичного розрахунку та чисельного аналізу MatLab та FEMM.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

система MatLab, програма FEMM

Основи комп'ютерних технологій аналізу та синтезу електричних машин. Ч. 2: Використання комп'ютерних систем математичних розрахунків MatLab та FEMM для аналізу електричних машин [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання комп'ютерних практикумів для студентів напряму підготовки 6.050702 «Електромеханіка»/ НТУУ «КПІ» ; уклад. Ю. М. Васьковський, Ю. А. Гайденко, С. С. Цивінський. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,47 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.