Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України

рекодифікація Цивільного кодексу України, оновлення Цивільного кодексу України, договори у сфері інтелектуальної власності, розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності

Дмитренко, В. В. Про необхідність оновлення положень Цивільного кодексу України, які стосуються договірних способів розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності / В. В. Дмитренко // Правова охорона інтелектуальної власності в умовах євроінтеграційних процесів. Том 2: ел. збірник матеріалів ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інтернет-міст Київ-Дніпро». «Управління проєктами. Ефективне використання результатів наукових досліджень та об’єктів інтелектуальної власності» (17 березня 2021 р.). – Київ : Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України, 2021. – С. 59-64.