Інститут відновлюваної енергетики НАНУ

Представлені результати термодинамічного та гідравлічного моделювання технологічних варіантів виробництва електричної енергії з використанням теплової, механічної та хімічної енергії флюїду геотермальних родовищ з аномально високим пластовим тиском (АВПТ).

геотермальна енергетика, геотермальна свердловина, аномально високий пластовий тиск, турбіна Пелтона, органічний цикл Рєнкіна, geothermal energy, geothermal well, abnormally high formation pressure, Pelton turbine, organic Rankin cycle

Морозов, Ю. П. Технологічні схеми геотес на геотермальних родовищах з аномально високим пластовим тиском / Ю. П. Морозов , С. В. Дубовський // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті : матеріали XXІІ міжнародної науково-практичної конференції (20-21 травня 2021 р.). – Київ : Інститут відновлюваної енергетики НАНУ, 2021. – С. 726-729.