Міжнародне публічне право. Комплекс навчально-методичного забезпечення дисцпиліни

Ескіз недоступний

КПІ імені Ігоря Сікорського

Комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни містить інформацію про мету і завдання навчальної дисципліни, зміст навчального матеріалу, перелік тем лекцій та їх плани, конспекти лекцій, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, питання для підготовки до екзамену з дисципліни «Міжнарожне публічне прао». Видання має на меті ознайомити студента зі змістом і структурою навчальної дисципліни, допомогти студенту у вивченні та засвоєнні правових норм, на яких базуються взаємовідносини між державами, міжнародними організаціями та іншими суб’єктами міжнародного піблучного права.

Міжнародне публічне право. Комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Право» спеціальності 081 Право / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. М. Тараненко. – Електронні текстові дані (1 файл 365 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 215 с. – Назва з екрана.